wyznaczanie optymalnej trasy dla transportu

WYZNACZANIE TRAS TRANSPORTOWYCH

Seris GPS  >  Transport  >  Wyznaczanie tras transportu

WYZNACZANIE OPTYMALNYCH TRAS W TRANSPORCIE

Wyznaczanie trasy to nie tylko wybór optymalnej drogi dla pojazdu. Problemem dla wielu spedytorów jest ustalenie odpowiedniego planu przejazdu od miejsca załadunku do rozładunku w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby zleceniodawcy przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów transportowych.

Bardzo często okazuje się, że wybranie „najkrótszej” drogi wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Aby sprawnie i szybko wyznaczać trasy potrzebujemy dedykowanych rozwiązań, które oprócz wspomnianych powyżej ograniczeń uwzględnią również aktualne natężenie ruchu na drodze. Do tego dochodzą ograniczenia tonażowe i wysokościowe, a także długość zestawu. Smart GPS nie tylko wyznaczy dla Ciebie trasę przejazdu z uwzględnieniem ograniczeń dla ruchu pojazdów ciężarowych, ale również wskaże jakie zyski osiągniesz z zaproponowanego zlecenia. 

Żeby mieć pewność, że kierowca będzie poruszał się zgodnie z zaplanowaną trasą możesz utworzyć korytarz z powiadomieniami o zjeździe z trasy. 

Dzięki aplikacjii Seris Connect możesz wysłać do kierowcy trasę wyznaczoną w Smart GPS z uwzględnieniem parametrów dla transportu ciężkiego. Kierowca posiadając zainstalowaną mapę Sygic Profesional Navigation pojedzie dokładnie tak, jak wskazałeś unikając tym samym mandatów za naruszenia drogowe.

wyznaczanie tras dla transportu

WYZNACZANIE TRAS TRANSPORTOWYCH

Seris GPS  >  Transport  > Wyznaczanie tras transportu

WYZNACZANIE OPTYMALNYCH TRAS W TRANSPORCIE

Wyznaczanie trasy to nie tylko wybór optymalnej drogi dla pojazdu. Problemem dla wielu spedytorów jest ustalenie odpowiedniego planu przejazdu od miejsca załadunku do rozładunku w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby zleceniodawcy przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów transportowych.

Bardzo często okazuje się, że wybranie „najkrótszej” drogi wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Aby sprawnie i szybko wyznaczać trasy potrzebujemy dedykowanych rozwiązań, które oprócz wspomnianych powyżej ograniczeń uwzględnią również aktualne natężenie ruchu na drodze. Do tego dochodzą ograniczenia tonażowe i wysokościowe, a także długość zestawu. Smart GPS nie tylko wyznaczy dla Ciebie trasę przejazdu z uwzględnieniem ograniczeń dla ruchu pojazdów ciężarowych, ale również wskaże jakie zyski osiągniesz z zaproponowanego zlecenia. 

Żeby mieć pewność, że kierowca będzie poruszał się zgodnie z zaplanowaną trasą możesz utworzyć korytarz z powiadomieniami o zjeździe z trasy. 

Dzięki aplikacjii Seris Connect możesz wysłać do kierowcy trasę wyznaczoną w Smart GPS z uwzględnieniem parametrów dla transportu ciężkiego. Kierowca posiadając zainstalowaną mapę Sygic Profesional Navigation pojedzie dokładnie tak, jak wskazałeś unikając tym samym mandatów za naruszenia drogowe.

SERIS_szermierz_rgb_4

Tylko teraz monitorowanie pojazdu już od 1 zł dziennie

Prosimy, zostaw kontakt. Przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną, dzięki której obniżysz koszty floty nawet o 30% !