monitoring floty pojazdów

WYZNACZANIE TRAS DLA FLOTY

Seris GPS  >  Flota  >  Wyznaczanie tras dla floty

WYZNACZNANIE TRAS DLA FIRM FLOTOWYCH

Wyznaczanie trasy to nie tylko wybór optymalnej drogi dla pojazdu. Problemem dla wielu spedytorów jest ustalenie odpowiedniego planu przejazdu od miejsca załadunku do rozładunku w taki sposób aby zaspokoić potrzeby zleceniodawcy przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów transportowych.

Bardzo często okazuje się, że wybranie „najkrótszej” drogi wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Aby sprawnie i szybko wyznaczać trasy potrzebujemy dedykowanych rozwiązań, które oprócz wspomnianych powyżej ograniczeń uwzględnią również aktualne natężenie ruchu na drodze.

Smart GPS nie tylko wyznaczy dla Ciebie trasę przejazdu z uwzględnieniem ograniczeń dla ruchu pojazdów ale również wskaże jakie zyski osiągniesz z zaproponowanego zlecenia

Aby mieć pewność, że kierowca będzie poruszał się zgodnie z zaplanowaną trasą możesz utworzyć korytarz z powiadomieniami o zjeździe z trasy. Mając aplikację Seris Connect możesz wysłać do kierowcy punkt docelowy do którego powinien się udać.

wyznaczanie tras dla floty

WYZNACZANIE TRAS DLA FLOTY

Seris GPS  >  Flota  Wyznaczanie tras dla floty

 

WYZNACZNANIE TRAS DLA FIRM FLOTOWYCH

Wyznaczanie trasy to nie tylko wybór optymalnej drogi dla pojazdu. Problemem dla wielu spedytorów jest ustalenie odpowiedniego planu przejazdu od miejsca załadunku do rozładunku w taki sposób aby zaspokoić potrzeby zleceniodawcy przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów transportowych.

Bardzo często okazuje się, że wybranie „najkrótszej” drogi wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Aby sprawnie i szybko wyznaczać trasy potrzebujemy dedykowanych rozwiązań, które oprócz wspomnianych powyżej ograniczeń uwzględnią również aktualne natężenie ruchu na drodze.

Smart GPS nie tylko wyznaczy dla Ciebie trasę przejazdu z uwzględnieniem ograniczeń dla ruchu pojazdów ale również wskaże jakie zyski osiągniesz z zaproponowanego zlecenia

Aby mieć pewność, że kierowca będzie poruszał się zgodnie z zaplanowaną trasą możesz utworzyć korytarz z powiadomieniami o zjeździe z trasy. Mając aplikację Seris Connect możesz wysłać do kierowcy punkt docelowy do którego powinien się udać.

SERIS_szermierz_rgb_4

Tylko teraz monitorowanie pojazdu już od 1 zł dziennie

Prosimy, zostaw kontakt. Przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną, dzięki której obniżysz koszty floty nawet o 30% !