ocena stylu jazdy

OCENA STYLU JAZDY

Seris GPS  >  Flota  >  Ocena stylu jazdy kierowcy

OCENA STYLU JAZDY KIEROWCÓW W FIRMIE

Doświadczony właściciel firmy transportowejfleet manager zdaje sobie sprawę z faktu, iż na ostateczne koszty utrzymania floty pojazdów i maszyn, składa się sposób użytkowania pojazdu czy maszyny przez kierowcę.

Skorzystaj z rozwiązania które pomaga ustalić, który kierowca dba o pojazdktóry użytkuje go w sposób niewłaściwy.

Z pomocą akceleratora zamontowanego w pojeździe, mamy informacje o gwałtownych przyspieszeniach i hamowaniach oraz przechyle bocznym. Wiedza o technice jazdy użytkownika auta osobowego czy sposobie przejazdu autem dostawczym z towarem, pomaga wyeliminować nieodpowiedzialne zachowania kierowcy za kółkiem.

Wymienione parametry JAZDY ECO wpływają na zużycie paliwa, opon i części, podnosząc ostateczny koszt utrzymania pojazdu i floty.

Zaplanuj sposób kontroli nad stylem jazdy pracownika i utrzymuj na stałym poziomie koszty eksploatacyjne floty i parku maszyn.

ocena stylu jazdy kierowcy

OCENA STYLU JAZDY

Seris GPS  > Flota  >  Ocena stylu jazdy kierowcy

OCENA STYLU JAZDY KIEROWCÓW W FIRMIE

Doświadczony właściciel firmy transportowej i fleet manager zdaje sobie sprawę z faktu, iż na ostateczne koszty utrzymania floty pojazdów i maszyn, składa się sposób użytkowania pojazdu czy maszyny przez kierowcę.

Skorzystaj z rozwiązania które pomaga ustalić, który kierowca dba o pojazd a który użytkuje go w sposób niewłaściwy.

Z pomocą akceleratora zamontowanego w pojeździe, mamy informacje o gwałtownych przyspieszeniach i hamowaniach oraz przechyle bocznym. Wiedza o technice jazdy użytkownika auta osobowego czy sposobie przejazdu autem dostawczym z towarem, pomaga wyeliminować nieodpowiedzialne zachowania kierowcy za kółkiem.

Wymienione parametry JAZDY ECO wpływają na zużycie paliwa, opon i części, podnosząc ostateczny koszt utrzymania pojazdu i floty.

Zaplanuj sposób kontroli nad stylem jazdy pracownika i utrzymuj na stałym poziomie koszty eksploatacyjne floty i parku maszyn.

SERIS_szermierz_rgb_4

Tylko teraz monitorowanie pojazdu już od 1 zł dziennie

Prosimy, zostaw kontakt. Przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną, dzięki której obniżysz koszty floty nawet o 30% !